nižšie náklady o 20%

Ako za 7 dní znížiť náklady na energie o 20%?

 

Zistite presný postup ako šetriť 24/7, vďaka najväčšiemu pokroku v oblasti inteligentných technológií.

Realizované projekty

HOTEL ZERRENPACH, Osrblie
CENTRAL APARTMÁNY, Vysoké Tatry - Starý Smokovec

Dlhé obdobie sme mali problém nájsť firmu, ktorá by nám rýchlo a najlepšie bez stavebných úprav zabezpečila hotel proti požiaru. Oslovil nás pán Noga z firmy AGON, že má riešenie na náš problém. Za jeden deň sme mali celý systém nainštalovaný bez jediného vŕtania a náš hotel je konečne zabezpečený proti požiaru. Dokonca, ak by som aj nebol v hoteli, tak dostanem informáciu cez email o tom, čo sa práve deje. Preto Vám odporúčam, ak hľadáte systém na zabezpečenie, kontaktujte ho.

Adrián Klačko - správca hotela

Chata Rajnoha***, Terchová - Na Bukovine

Som majiteľom troch chát a mal som neustále problémy s nedokurovaním alebo prekurovaním niektorých izieb, navyše v izbách, kde bolo moc teplo si návštevníci otvárali okná, čo malo za následok zbytočné zvyšovanie nákladov. Inteligentný systém vykurovania, ktorý mi ponúkol pán Noga bol ideálny. Nevyžadoval si žiadne stavebné úpravy, mohol som si nastaviť teploty jednotlivo po miestnostiach, a ak by si aj niekto otvoril okno, tak systém automaticky stlmí vykurovanie v danej izbe. Ďakujem pánovi Nogovi za inštaláciu inteligentného riadenia vykurovania a odporúčam ozvať sa mu.

Peter Chrapčiak - majiteľ

HOTEL TOLIAR, Štrbské Pleso
Ostatné inštalácie

Referencie

Inteligentný systém používam v rodinnom dome cca 1,5 roka. Ovládam kúrenie, všetky svetlá a mám zabezpečený celý dom. Teraz si už neviem predstaviť život bez inteligentného systému :-D. Sused, ktorý má rovnaký dom s rovnakým kúrením ale bez inteligentného systému, a teda ovládaný jedným klasickým termostatom zaplatil za kúrenie o 70 eur viac ako my s tým že v zime kúril na rovnakú teplotu (samozrejme nastavené na jednom centrálnom termostate). Určite každému odporúčam inteligentný systém vykurovania, je to veľmi dobrý systém, ktorý pracuje spoľahlivo.

Miroužívateľ SmartHome od roku 2015 v Dedinke pri Senci, rodinný dom

Pri kompletnej prestavbe bytu majiteľ nezabudol ani na inteligentný systém a s tým spojené kúrenie. Regulácia je nastavená na 4 etapy - ráno, deň, večer a noc + prepínanie režimu Doma a Preč. Po prvých 11 mesiacoch bývania sa majiteľovi vrátilo celkovo 430€ zo zálohových platieb, ktoré boli pri danom 3 izbovom byte a 2 osobách nastavené na 150€. Navyše na ďalšie obdobie boli vyčíslené zálohové platby na 89€. Cena inštalácie spojená s kúrením bola 519€, čo sa majiteľovi vrátilo hneď po prvom roku.

Panelákový 3 izbový bytBanská Bystrica

S kým spolupracujeme?

Financovanie projektov zabezpečuje
spoločnosť SSE (Stredoslovenská energetika, a.s.)
nižšie náklady o 20%

Ako za 7 dní znížiť náklady na energie o 20%?

 

Zistite presný postup ako šetriť 24/7, vďaka najväčšiemu pokroku v oblasti inteligentných technológií.