Ako ušetriť náklady na energie a zároveň zvýšiť bezpečnosť a komfort na maximálnu úroveň?

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Vytvorte si inteligentnú budovu, ktorá sa prispôsobí všetkým Vašim potrebám...

 • Nedaria sa Vám znižovať náklady na ako by ste chceli?
 • Neustále musíte po odchode vypínať elektrické spotrebiče?
 • Bojíte sa vykradnutia, požiaru alebo vytopenia?

Najviac ľudí rieši ako znížiť náklady na vykurovanie a zároveň zvýšiť komfort? 

Vďaka inteligentnému systému dokáže plne automatizovať Vaše vykurovanie a je úplne jedno či máte radiátory alebo podlahové kúrenie (vodné, elektrické).

Jednoducho si dokáže upraviť obyčajné vykurovanie na inteligentné, a tým získate:

Riadenie klimatizácie
 • zónovú reguláciu vykurovania (v každej miestnosti je nastavená iná teplota)
 • jednoduché ovládanie cez aplikáciu (mobil, tablet, notebook)
 • automatické nočné/dovolenkové/odchodové útlmy vykurovania
 • maximálny komfort 
 • reálne zníženie nákladov až o 23 %

Teraz nám dovoľte opýtať sa Vás:

 • Čo keby ste už nikdy neriešili zabudnuté zapnuté vykurovanie, el. spotrebič alebo otvorené okno/dvere?
 • Čo keby sa Vám po odchode z budovy automaticky stlmilo vykurovanie, vypli všetky nepotrebné elektrické spotrebiče, zamkli dvere a zakódovalo?
 • Čo keby ste vedeli čo sa v budove deje, aj keby ste boli tisícky kilometrov ďaleko?

Znamená to, že by ste sa nemuseli obávať nepríjemných udalostí alebo zbytočných nákladov? Áno, presne tak!

3 najväčšie prínosy inteligentnej domácnosti 

Väčšina ľudí v dnešnej dobe už vlastní smart technológiu a možno o tom ani nevie. Jedná sa o smartfón, ktorý používame každý deň.

Ako ho využiť tak, aby bol pre nás ešte užitočnejší a pomáhal nám s šetrením energií, zvyšovaním bezpečnosti a komfortu?

Odpoveď je v spolupráci s inteligentným systémom smarthome. Ľudia si nevedia dosť dobre predstaviť, ako by mohol byť ich dom alebo byt inteligentný.

Hovoria si: „Ako by mohol mať môj dom vlastnú inteligenciu?“ Áno znie to tak trochu ako sci-fi čo sme videli maximálne niekde vo filme. To, že by to mohla byť skutočnosť sa nám zdá trochu „pritiahnuté za vlasy“. No s dnešnými technológiami je možné docieliť, aby aj Vaša domácnosť bola inteligentná.

Smarthome je inteligentný systém, ktorý šetrí energie, zvyšuje bezpečnosť a komfort bývania, automatizuje bežné úkony a uľahčuje ľuďom život.

Vďaka inteligentnému systému riadenia a regulácie dokážete znížiť spotrebu elektrickej energie a spotrebu tepla na vykurovanie.

 
Prínos č. 1: Automatická úspora energií bez nutnosti neustáleho kontrolovania
 
Spotreba elektrickej energie sa zníži o 20% pri rovnakom komforte bývania

Pomocou inteligentných stmievačov (regulátorov osvetlenia), ktoré sa nainštalujú pod jestvujúci klasický vypínač dokážete svetlá riadiť. To znamená, že ich môžete na diaľku zapínať a vypínať.

Teraz si asi hovoríte: „predsa zapínaním a vypínaním svetla na diaľku nedokážem ušetriť“. Áno, tým sa Vám ušetriť nepodarí. No vedci dokázali, že ľudské oko skoro vôbec nedokáže rozpoznať rozdiel intenzity svetla medzi 100% a 80% svietivosťou. To znamená, že pri stlmení svetla o 20% budete mať pocit, že svetlo svieti rovnako, no Vy reálne šetríte spotrebu elektrickej energie.

Úžasné na tom je, že komfort bývania ostane rovnaký, ale Vy pri tom šetríte. Ďalej sa dá využiť diaľkové vypínanie elektrických spotrebičov. Napríklad ak ste zabudli vypnúť žehličku a spomenuli ste si na to až v práci, nevadí, stačí ju vypnúť len jediným stlačením v aplikácií.

Dokonca sa dá nastaviť aj automatické vypínanie všetkých spotrebičov. Jednoducho po odchode do práce alebo do mesta sa všetky spotrebiče po zakódovaní bytu vypnú.

Samozrejme tie, ktoré sa nesmú vypínať, áno napríklad chladnička, je možné z režimu šetrenia vyradiť.

 
Automatické regulovanie teplôt v jednotlivých miestnostiach spôsobí reálnu úsporu tepla na vykurovanie

Možno sa Vám to bude zdať prekvapivo jednoduché, ale to je na tom to úžasné. Nie sú potrebné žiadne zložité systémy a obrovské investície na to, aby ste dokázali šetriť.

Celý princíp spočíva v tom, že vymeníte Vaše staré termostatické hlavice za inteligentné a nastavíte si režimy kúrenia. To znamená, že keď odídete do práce alebo na dovolenku, tak teplota sa automaticky zníži. Pred príchodom domov sa následne zase teplota zvýši na Vami požadovanú, a Vy prídete do vykúreného bytu. Tento v princípe jednoduchý režim Vám dokáže vo výsledku ušetriť až 20%.

Navyše, všetko sa riadi plne automaticky, čiže Vy nemusíte myslieť na to, aby ste neustále menili teploty.

Tu je príklad úspory v byte, ktorý bol vybavený inteligentným systémom smarthome s automatickým riadením teploty. Z grafu je už na prvý pohľad jasné, že úspora sa naplno prejavila.

šetrenie-nákladov-za-kúrenie
úspora spotreby tepla

Čo ak budete chcieť zvýšiť alebo znížiť teplotu manuálne?

Ak by ste mali pocit, že Vám je zima alebo naopak teplo, jednoducho v mobilnej aplikácií si zvolíte miestnosť a nastavíte Vami požadovanú teplotu. Celý systém dokážete riadiť nech ste kdekoľvek na svete. Stačí mať prístup na internet a spojiť sa s domovom pomocou aplikácie v smartfóne.

Prínos č. 2: Maximálna úroveň zabezpečenia celej domácnosti
krádež

Pri zabezpečení domácnosti proti vykradnutiu bude Váš majetok v úplnom bezpečí

To, že sa neustále zvyšuje množstvo vykradnutých bytov a domov je smutná realita. Ľudia sa musia neustále strachovať po odchode na viac dní z domu, či ich náhodou nevykradnú.

Existuje množstvo aplikácií ako sa dá predísť vykradnutiu, no väčšinou sa jedná buď o veľmi drahé alebo stavebne náročné inštalácie.

Systém smarthome je finančne dostupný a nevyžaduje si žiadne stavebné zásahy.

Na zabezpečenie celého bytu proti vykradnutiu Vám budú stačiť pohybové a dverové senzory. Po odchode z domu si zakódujete byt a v prípade, že tam niekto vstúpi sa spustí alarm a zároveň Vám príde správa do mobilu o danej situácii.

Odhalíte požiar priamo pri jeho vzniku

Najnebezpečnejšou hrozbou, ktorá sa doma môže stať je určite požiar. Ide Vám o život a ešte aj ničí majetok. To, že je požiar aktuálnou témou v domoch a bytoch je jasné zo správ, kde sa rozoberá táto katastrofa veľmi často.

Samozrejme, ľudia si väčšinou domov nedávajú dymové senzory, ktoré by ich včas upozornili na vzniknuté nebezpečenstvo. Skôr sa spoliehajú na to, že majú majetok poistený.

fibaro smoke

To je však veľká a častá chyba!

No uvážte sami, čo je lepšie? Naťahovať sa s poisťovňou alebo predísť požiaru a jeho katastrofálnym následkom?

Dymové senzory identifikujú nie len dym, ale aj zvýšenú teplotu. To znamená, že ak sa dym nedostane dostatočne blízko ku senzoru, ale teplota je vysoká, automaticky sa spustí alarm. V tom istom momente Vám príde správa do mobilu s upozornením.

fibaro flood

Nočná mora vytopenia bytu a susedov sa úplne stratí, vďaka automatickému uzavretiu prívodu vody

Vytopenie vie narobiť mnoho starostí majiteľom a niekedy aj susedom.

Aké by to bolo, ak by ste vedeli ihneď o tom, že voda sa začala valiť po podlahe? Čo by sa stalo v prípade havárie?

Pri úniku vody senzor zaplavenia zistí prítomnosť vody, dá pokyn uzatváraciemu pohonu, ktorý je na hlavnom prívode vody a ten ho uzavrie. Takto vytečie len pár litrov vody.

Samozrejme ihneď dostanete správu do mobilu o tom, čo sa doma deje. Nakoniec nebude žiaden vytopený sused ani žiaden zničený majetok.

Prínos č. 3: Okamžité zvýšenie komfortu bývania bez nutnosti stavebných úprav

Čerešničkou na torte je, že nie len zvýšite bezpečnosť bývania a ušetríte peniaze, ale aj Váš komfort bývania sa dostane úplne na inú úroveň.

Veľa vecí ako zapínanie/vypínanie svetla, regulovanie teploty v miestnostiach, podľa toho či ste doma alebo v práci, automatické vypínanie spotrebičov po odchode z domu a mnoho iného.

Meranie spotreby elektrickej energie s aktuálnym vyhodnocovaním Vám môže priniesť taktiež množstvo informácií o tom, ktorý spotrebič má najväčšiu spotrebu elektrickej energie.

Napríklad si predstavte situáciu, že odídete z domu a zabudnete vypnúť žehličku. Zakódujete byt a automaticky sa vypne zásuvka, kde je žehlička zapojená.

Dôvody prečo možno nedôverujete moderným technológiám a máte z nich strach 
 

Investícia vs. návratnosť alebo kedy sa mi „vrátia“ investované peniaze

Väčšina ľudí, ktorí chcú mať inteligentnú domácnosť sa však obáva vysokej vstupnej investície, ale nemajú ani tušenie, čo všetko im systém smarthome dokáže priniesť. Priznávam, že aj ja my sme boli na tom rovnako.

Mysleli sme si, že inteligentné bývanie je len pre veľmi bohatých ľudí a navyše tam sú potrebné určite stavebné prípravy alebo zásahy.

Vývoj smart technológií napreduje obrovským tempom, a preto si výrobcovia môžu dovoliť predávať celý systém za zlomok ceny aká bola pred 10 rokmi. Navyše sa snažia maximálne zjednodušovať inštaláciu a ovládanie pre koncových užívateľov.

Jediná podmienka, ktorú musíte spĺňať na to, aby ste mohli využiť tento systém je mať prístup na internet. Nakoľko všetky senzory a zariadenia navzájom komunikujú cez rádiový signál, nemusíte sa báť ťahania káblov, vŕtania alebo úpravy jestvujúcich elektroinštalácií. Inštalácia si nevyžaduje žiadne stavebné zásahy.

Vďaka celosvetovému pokroku v oblasti smart technológií je cena viac než prijateľná a návratnosť sa odhaduje do 3 rokov.

 

Spoľahlivosť bezdrôtového systému je na rovnakej úrovni ako káblové riešenie

Prešli sme si niekoľko systémov. Pri káblovom riešení inteligentnej domácnosti sa cena za celý systém automaticky navýši o použitý materiál (kabeláž) a samozrejme montáž je oveľa komplikovanejšia. Cena pri káblovom riešení sa dokáže vyšplhať až na 10 násobok ceny bezdrôtového riešenia.

Ak by niekto začal pochybovať o spoľahlivosti bezdrôtového systému musím sa ho spýtať, či používa mobil, wifi alebo ovládač na TV. Netvrdím, že bezdrôtový systém je lepší ako káblový a určite je káblový systém stabilnejší.

Je to však relevantné? Nie, určite nie je.

V dnešnej dobe sú bezdrôtové technológie na tak vysokej a kvalitnej úrovni, že ich používame každý deň. Navyše pri automatizácií domácnosti nejde vôbec o prenos veľkých dát.

Môžeme to prirovnať ku ovládaču na TV. Ak chceme zapnúť alebo prepnúť TV stačí jednoduché stlačenie ovládača, ktorý vyšle signál a TV zareaguje. Na podobnom princípe funguje aj bezdrôtový systém smarthome.

Bol by kábel od diaľkového ovládača spoľahlivejší ako iRdA bezdrôtová technológia, ktorú používame?

Samozrejme že áno, ale malo by to zmysel? To určite nie. Technológia iRdA je asi najslabšia zo všetkých bezdrôtových, no na prepínanie TV postačuje na 100%.

Odozva na príkazy je okamžitá a nie je vidieť žiadne oneskorenie a ani náročný užívateľ nezaznamená stratu rýchlosti medzi káblovým a bezdrôtovým riešením.

 

Minimálne vymieňanie batérií, vďaka využitiu inteligentného režimu prevádzky

Možno si hovoríte, že nakoniec je lepší bezdrôtový systém, ale bojíte sa krátkej životnosti batérií. Nikto z nás nechce neustále vymieňať batérie a sledovať, či majú dostatočné množstvo energie.

Nič také Vám nehrozí, nemusíte sa obávať. Riadiaca jednotka si neustále kontroluje stav batérií a v prípade, že sa končí ich životnosť dostanete automaticky upozornenie na ich výmenu.

Navyše táto technológia sa odlišuje od wifi tým, že batériou napájané zariadenia sú v režime spánku, až kým nezaznamenajú zmenu. V tom momente senzor vyšle impulz do riadiacej jednotky a vráti sa do režimu spánku.

Napríklad pohybový senzor 99% času spí a používa len minimum batérie. Vďaka tomu batéria vydrží viac ako 2 roky.

Elektrosmog, ktorý vyžaruje riadiaca jednotka a smart prvky je asi 200-krát nižší ako vyžaruje obyčajný mobil.

fibaro smarthome

Ovládanie osvetlenia v celom byte a prehľad spotreby elektrickej energie

Zapnete, vypnete, stlmíte, zmeníte farbu – akéhokoľvek svetla vo Vašej domácnosti bez toho, aby ste museli vstať z gauča. Všetky svetlá dokážete ovládať iba pomocou smartfónu.

Navyše si môžete vytvoriť scény, ktoré sa budú riadiť podľa danej atmosféry, akú chcete momentálne mať. Jediným dotykom vypnete, zapnete alebo stlmíte osvetlenie na 50%.

Kedykoľvek si môžete pozrieť aktuálnu alebo dlhodobú spotrebu jednotlivých elektrických zariadení. Týmto spôsobom dokážete sami zhodnotiť celkovú úsporu.

Montáž bez stavebných úprav s minimálnou dobou inštalácie

Inštalácia bezdrôtového systému je vďaka miniatúrnym rozmerom smart zariadení možná bez stavebných úprav.

Zo skúsenosti je doba inštalácie maximálne 1 deň, pričom po nainštalovaní prvkov sa dajú potrebné nastavenia spraviť aj na diaľku pomocou vzdialeného prístupu.

Žiadne ťahanie káblov, vŕtanie, sekanie do stien alebo presúvanie nábytku. Všetky senzory a smart zariadenia komunikujú spolu pomocou rádiového signálu s dosahom až 70 m.

Celý inteligentný systém je zabalený do smarthome štartovacieho balíka. Na základe svojej skúsenosti viem, že tento balík je najlepšou voľbou na zabezpečenie domácnosti s reálnym odskúšaním inteligentného systému. Teraz Vám ho chcem podrobne predstaviť!

Všetko prehľadne na dosah ruky

Jednotlivé stavy elektrických zariadení a ovládanie sú vďaka aplikácií dostupné kdekoľvek a kedykoľvek na smartfóne, tablete alebo vo webovom prehliadači. Všetko je veľmi jednoduché a prehľadné. Vždy vidíte aktuálne informácie o Vašej domácnosti.

Vďaka internetu môžete svoj domov kontrolovať a riadiť z práce alebo aj z druhého konca sveta. Na všetko dôležité Vás pritom okamžite upozornia automatické notifikácie.

Automatická zmena atmosféry v celej domácnosti pomocou „magických“ scén

Vďaka „magickým“ scénam nemusíte opakovane robiť postupnosť rutinných príkazov. Vytvoríte si scénu, ktorá automaticky aktivuje viac zariadení naraz.

Inteligentná domácnosť spája elektro - inštaláciu s vykurovaním, vzduchotechnikou, ovládaním žalúzií, garážových brán, zavlažovacieho systému, zabezpečenia a multimédií medzi sebou.

Realizované projekty

HOTEL TOLIAR, Štrbské Pleso

Zónová-regulácia-a-hotelový-systém-kúrenia-Hotel-Toliar-Štrbské-Pleso-Vysoké-Tatry

CENTRAL APARTMÁNY, Vysoké Tatry - Starý Smokovec

So servisom som veľmi spokojný a pri riešení prípadných problémov je veľmi rýchla reakcia a následná oprava. Prístup k zákazníkovi je na profesionálnej úrovni.

Adrián Klačko - správca hotela

Zabezpečenie-proti požiaru-a-dymové-senzory-Hotel-Central-Apartmány-Starý-Smokovec
 

Chata Rajnoha***, Terchová - Na Bukovine

Týmto sa Vám chcem poďakovať za inštaláciu a montáž riadenia vykurovania. Najmä za Váš ústretový a operatívny prístup.

Peter Chrapčiak - majiteľ

Referencie

SmartHome používam v rodinnom dome cca 1,5 roka. Ovládam kúrenie, všetky svetlá a mám zabezpečený celý dom. Teraz si už neviem predstaviť život bez systému SmartHome :-D. Sused, ktorý má rovnaký dom s rovnakým kúrením ale bez systému SmartHome a teda ovládaný jedným klasickým termostatom zaplatil za kúrenie o 70 eur viac ako my s tým že v zime kúril na rovnakú teplotu (samozrejme nastavené na jednom centrálnom termostate). Určite každému odporúčam inteligentný systém SmartHome, je to veľmi dobrý systém, ktorý pracuje spoľahlivo.
Miroužívateľ SmartHome od roku 2015 v Dedinke pri Senci, rodinný dom
Pri kompletnej prestavbe bytu majiteľ nezabudol ani na smart home systém a s tým spojené kúrenie. Regulácia je nastavená na 4 etapy - ráno, deň, večer a noc + prepínanie režimu Doma a Preč. Po prvých 11 mesiacoch bývania sa majiteľovi vrátilo celkovo 430€ zo zálohových platieb, ktoré boli pri danom 3 izbovom byte a 2 osobách nastavené na 150€. Navyše na ďalšie obdobie boli vyčíslené zálohové platby na 89€. Cena inštalácie spojená s kúrením bola 519€, čo sa majiteľovi vrátilo hneď po prvom roku.
Panelákový 3 izbový bytBanská Bystrica

Predstavujeme Vám jedinečný SMARTHOME štartovací balík

Tento balík je vstupnou bránou do sveta inteligentného bývania. Obsahuje všetky potrebné smart senzory a zariadenia, s ktorými sa zmení Vaša obyčajná domácnosť na inteligentnú. Samozrejme je možné kedykoľvek navýšiť počet senzorov, keď sa rozhodnete systém doplniť alebo upraviť.

Fibaro starter kit

Cena smarthome štartovacieho balíku je

695 € 595 € s DPH

Teraz je čas! Akcia končí už 31.10.2018! 

V prípade,  že si zakúpite inteligentný systém smarthome a do 30 dní od zakúpenia mi poviete, že Vám nepomohol, že to nie je pre Vás a budete naďalej presvedčený, že sa Vaše bývanie nezmení, vrátim Vám všetky peniaze.

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení Váš život. Preto si dovoľujem dať na smarthome štartovací balík úplnú záruku vrátenia peňazí.

NUTNÉ PODMIENKY NA VYUŽITIE SMARTHOME ŠTARTOVACIEHO BALÍKA

 • mať prístup na internet

V Žiline a blízkom okolí (do 25 km) je doprava ZADARMO!

Inštalácia a programovanie je v cene balíku.

Všetky ceny sú uvedené s DPH. 

V smarthome štartovacom balíku na Vás čaká:

Dobre vieme, že nejde spraviť všetko naraz a mať komplet celú domácnosť inteligentnú. Zároveň poznám z vlastných začiatkov ako ťažko je niečo riešiť s obmedzeným rozpočtom.

Aké by to bolo, keby ste získali základnú úroveň inteligentnej domácnosti a časom si ju rozširovali, podľa toho ako to bude Vám vyhovovať?

S týmto systémom si môžete kedykoľvek upraviť umiestnenie senzorov alebo jednoducho celý systém presunúť na nové miesto.

To znamená, že ak by ste sa náhodou presťahovali, celý systém si zbalíte so sebou do nového domova. So smarthome štartovacím balíkom získate:

 • inteligentný systém, ktorý zvládne až 230 senzorov a smart zariadení
 • meranie spotreby elektrickej energie daného spotrebiča
 • vzdialené ovládanie domácnosti s pomocou smartfónu, tabletu alebo PC
 • automatické notifikácie pri vzniku nebezpečenstva alebo zmene požadovaného stavu
 • zabezpečenie proti vykradnutiu, požiaru a vytopeniu
Detaily jednotlivých smart zariadení a ich kľúčové vlastnosti
Fibaro HCL

Riadiaca jednotka

Riadiaca jednotka, ktorá zvládne až 230 smart prvkov. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu všetkých smart prvkov umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu v bytoch a domoch bez stavebných úprav.

 • pohodlné ovládanie svetiel a žalúzií
 • komfortná a automatizovaná regulácia teploty
 • jednoduché zabezpečenie
 • dohľad nad havarijnými stavmi (požiar, vytopenie...)
 • ovládanie audio/video techniky
Fibaro smoke sensor

Dymový senzor

 

Batériový dymový senzor, ktorý identifikuje vznik požiaru prostredníctvom optického snímača. Navyše meria aktuálnu teplotu v miestnosti a ukladá všetky informácie do „čiernej skrinky“ na Váš účet. V senzore je zabudovaná siréna s intenzitou zvuku vo vzdialenosti 3 m až 85 dB. Dymový senzor Vám umožní:

 • zabezpečiť domácnosť proti požiaru
 • merať aktuálnu teplotu v miestnosti
 • mať okamžitú notifikáciu o vzniknutom nebezpečenstve
 • ukladať informácie do „čiernej skrinky“
Fibaro flood sensor

Senzor zaplavenia

 

Batériový senzor zaplavenia môže mať napájanie 12/24V. Vie zistiť prítomnosť vody, či už priamo pomocou snímačov umiestnených na spodku senzoru alebo cez pripájanú sondu (vhodnú do extrémne úzkych priestorov). So senzorom zaplavenia získate:

 • zabezpečenie proti vytopeniu
 • meranie aktuálnej teploty v miestnosti
 • notifikácie o unikajúcej vode
Senzor pohybu

Pohybový senzor

 

Tvári sa ako mačacie oko, sníma teplotu, pohyb a intenzitu svetla. Dá sa použiť pri zabezpečení bytu proti vykradnutiu, nakoľko pri zaznamenaní pohybu Vás automaticky upozorní formou push správy. Tento senzor Vám prinesie:

 • meranie intenzity svetla a seismicivity
 • snímanie teploty v miestnosti
 • pri zaznamenaní pohybu dostanete ihneď upozornenie o nepovolenom vstupe
 • zabezpečenie proti vykradnutiu
Fibaro door/window sensor

Dverový senzor

 

Minimalistický batériový senzor 4 v 1, pomocou ktorého dokážete zistiť, kde sú otvorené alebo zatvorené dvere, merať teplotu, spúšťať pripravené scény a ovládať iné zariadenia. Navyše môže slúžiť na zabezpečenie domácnosti proti vykradnutiu. S používaním tohto senzoru získate:

 • aktuálnu teplotu v danej miestnosti
 • spúšťanie pripravených scén
 • informácie o otvorených alebo zatvorených dverách/oknách
 • zabezpečenie proti vykradnutiu
 • notifikácie pri zmene aktuálneho stavu
Smart zásuvka

Inteligentná zásuvka

 

Zásuvka, ktorá zaberie len jedno miesto je schopná komunikovať s ostatnými senzormi, merať spotrebu elektrickej energie. Navyše ju dokážete na diaľku zapnúť/vypnúť alebo zahrnúť do automatických scén. S inteligentnou zásuvkou môžete:

 • merať spotrebu elektrickej energie
 • zapínať/vypínať zásuvku na diaľku
 • po odchode z domu automaticky vypnúť elektrické spotrebiče
Pokiaľ by Vám zľava nestačila, tak dostanete k balíku tieto 3 skvelé BONUSY

• Bonus 1: Dohľad nad celým systémom po dobu 6 mesiacov

V prípade úpravy, zmeny alebo iného zásahu do inteligentného systému Vám budeme kedykoľvek k dispozícií 6 mesiacov ZADARMO.

• Bonus 2: Každoročná výmena batérií
Pred koncom životnosti batérií Vám ich vymeníme za nové a skontrolujeme funkčnosť celého inteligentného systému.

• Bonus 3: Aktualizácia softvéru
Automaticky Vám aktualizujeme softvér v riadiacej jednotke na najnovší, aby ste mohli využívať všetky dostupné funkcie.

To znie dobre, že? Všetky 3 bonusy na Vás už čakajú, stačí si „Smarthome štartovací balík“ objednať so zľavou...

Ak len na jednu zo 4 otázok odpoviete ÁNO, potom na Vašu domácnosť bude smarthome skvele pasovať:
 • Využívate moderné technológie vo svojom každodennom živote a máte prístup na internet?
 • Chcete mať zabezpečenú domácnosť bez nutnosti stavebných úprav?
 • Neustále myslíte na to, či ste zamkli dvere, zhasli všetky svetlá alebo vypli žehličku?
 • Neviete ako naozaj šetriť náklady na energie bez vysokej investície a úplne automatizovane?

Odpovedali ste na niektorú z mojich otázok: „ÁNO! PRESNE TOTO RIEŠIM!“?

V tom prípade verím, že tento smarthome balík bude pre Vás poklad.

A povieme Vám prečo:

V momente, keď začnete používať inteligentný systém smarthome získate oveľa viac než len novú technológiu. Budete v neustálom kontakte s domovom, uvidíte reálne spotreby a úspory energií, ušetríte čas a Váš celkový komfort bývania sa dostane na oveľa vyššiu úroveň.

Osobne si dávame záväzok dať Vám to najlepšie, čo je momentálne na svetovom trhu. To Vám tu a teraz sľubujeme.

So SMARTHOME ŠTARTOVACÍM BALÍKOM získate:
 • Inteligentný systém, ktorý zvládne až 230 senzorov a smart zariadení - Možnosť kedykoľvek systém doplniť o ďalšie prvky, zmeniť ich umiestnenie alebo celý systém premiestniť.
 • Meranie spotreby elektrickej energie daného spotrebiča - Okamžité aj dlhodobé sledovanie spotreby elektrickej energie. Vyhodnotenie úspor v prehľadnom grafe na Vašom účte.
 • Vzdialené ovládanie domácnosti pomocou smartfónu, tabletu alebo PC - Kedykoľvek sa dokážete spojiť s Vašou domácnosťou, zmeniť nastavenia alebo ovládať jednotlivé zariadenia.
 • Automatické notifikácie pri vzniku nebezpečenstva alebo zmene požadovaného stavu - Aktuálne informácie, ktoré Vám prídu formou push správy, sms alebo emailom. 
 • Zabezpečenie proti vykradnutiu, požiaru a vytopeniu - Kompletné zabezpečenie celej domácnosti bez nutnosti stavebných úprav.
Fibaro starter kit

Cena smarthome štartovacieho balíku je

695 € 595 € s DPH

Teraz je čas! Akcia končí už 31.10.2018! 

V prípade,  že si zakúpite inteligentný systém smarthome a do 30 dní od zakúpenia mi poviete, že Vám nepomohol, že to nie je pre Vás a budete naďalej presvedčený, že sa Vaše bývanie nezmení, vrátim Vám všetky peniaze.

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení Váš život. Preto si dovoľujem dať na smarthome štartovací balík úplnú záruku vrátenia peňazí.

NUTNÉ PODMIENKY NA VYUŽITIE SMARTHOME ŠTARTOVACIEHO BALÍKA

 • mať prístup na internet

V Žiline a blízkom okolí (do 25 km) je doprava ZADARMO!

Inštalácia a programovanie je v cene balíku.

Všetky ceny sú uvedené s DPH. 

Najčastejšie otázky a odpovede

Čo všetko je možné ovládať?

Prakticky všetko, čo si dokážete predstaviť. Môžete ovládať svetlá, radiátory, zásuvky (napr. lampy, žehličky, kanvice, kávovary), žalúzie, brány, markízy, TV, Hifi, zavlažovanie, strešné okná, vyhrievanie bazénov, spúšťanie záhradných fontán, alarm, môžete uzatvoriť prívod vody a plynu... Na všetko existuje riešenie. Stačí si len vybrať.

Ako dlho vydrží batéria v bezdrôtových smart zariadeniach?

Z-Wave je na rozdiel od Wifi alebo Bluetooth technológia, ktorej komponenty 99% času "spia". To znamená, že 99% času nemusia byť spojené s riadiacou jednotkou. V momente, keď napríklad pohybový senzor zaznamená pohyb, spojí sa s riadiacou jednotkou, vyšle jej informáciu o zaznamenanom pohybe a spí ďalej. Vy samozrejme nepocítite rozdiel. Táto komunikácia prebieha tak rýchlo, že si to ani nevšimnete. Výrobcovia jednotlivých senzorov tvrdia, že batéria vydrží 2 roky, ale z našich skúsenosti je to ešte o poznanie viac.

Budem môcť svetlo ovládať aj naďalej vypínačom?

Samozrejme. Pridanie stmievača pod vypínač v žiadnom prípade neuberá z jeho pôvodnej funkčnosti. Dokonca vypínaču pridáva možnosť používať dvojklik, trojklik alebo možnosť ovládať spolu jedným vypínačom aj viacero zariadení.

Potrebujem pre vnútorné moduly špeciálnu kabeláž?

Nie. Najväčšou výhodou Z-Wave systému je to, že sa jedná o bezdrôtový systém automatizácie a jednoducho sa napája na vašu existujúcu elektroinštaláciu bez ďalších potrebných káblov. Vďaka tomu môžete aj v už postavenom dome urobiť kompletnú automatizáciu, a to bez nutnosti čokoľvek búrať. Navyše väčšina senzorov môže byť napájaná batériou, takže ani na pohybový senzor nepotrebujete robiť prívod. Pre nainštalovanie vnútorných modulov je vhodné mať krabičky za vypínačmi hlbšie ako 6cm.

Ako sa dozviem, kedy je batéria slabá?

O tom, že batéria sa začína vybíjať, sa dozviete na niekoľkých miestach. Batéria pri danom module bude blikať v telefóne, taktiež v systéme a navyše riadiaca jednotka Vám bude posielať emaily v dostatočnom predstihu (ešte stále budete mať niekoľko týždňov na výmenu).

Budem môj dom môcť ovládať aj keď som na dovolenke?

Vďaka vzdialenému prístupu máte možnosť ovládať svoj dom odkiaľkoľvek, kde máte prístup k internetu, a to tak isto pohodlne, ako keď ste doma. Navyše budete mať prehľad o tom, aká je teplota v izbách, či v dome nie je pohyb, či sú zatvorené okná.

Chceli by ste automaticky zvýšiť úspory, komfort a bezpečnosť bývania bez stavebných úprav?

Riešením je inteligentný systém SMARTHOME!

Systém smarthome Vám ušetrí náklady na energie, zabezpečí komplet celú domácnosť a zvýši komfort bývania. Zbavíte sa strachu z vykradnutia, požiaru alebo vytopenia! So systémom smarthome získate všetky výhody inteligentného bývania.

V prípade,  že si zakúpite inteligentný systém smarthome a do 30 dní od zakúpenia mi poviete, že Vám nepomohol, že to nie je pre Vás a budete naďalej presvedčený, že sa Vaše bývanie nezmení, vrátim Vám všetky peniaze.

Som si 100% istý tým, že to, čo zažijete, zmení Váš život. Preto si dovoľujem dať na smarthome štartovací balík úplnú záruku vrátenia peňazí.