Videovrátnik Fibaro 5 funkciami odrovnal konkurenciu

Videovrátnik Fibaro sa postará, aby ste mali svoj domov maximálne zabezpečený a navyše mali prehľad o všetkom, čo sa u vás odohráva.

Domov nie sú len steny, strecha, nábytok a elektrické spotrebiče, ale je to miesto, kde máte pocit lásky, pokoja a bezpečia. Preto niet divu, že ho chcete zveľaďovať a chrániť. To, že po odchode z domu zamknete dvere, poprípade zapnete zabezpečovací systém je v niektorých domácnostiach bežné, ale mať pod dohľadom to, čo sa doma deje, aj keď ste v práci, na dovolenke alebo na výlete je už o inom.

Videovrátnik

Videovrátnik

Elegantný dizajn, najvyššia kvalita a dokonalé ovládanie videovrátnika Fibaro je zárukou výnimočnosti a maximálneho bezpečia. Je pripravený na všetky nepríjemnosti a budete veľmi prekvapení, čo všetko dokáže.

Videovrátnik Fibaro a jeho najväčšie výhody:
 • komunikácia cez WiFi alebo Ethernet
 • videozvonček
 • upozornenie na udalosti
 • bezpečné ukladanie videozáznamov a udalostí na SD kartu a na iCloud
 • ovládanie dvoch dverí alebo brán
 • ovládanie cez Bluetooth
 • otvorenie pomocou PIN kódu
 • širokouhlý objektív
 • nočný režim
 • vynikajúca kvalita obrazu (HDR)
 • vysoké rozlíšenie
 • dokonale čistý zvuk
 • hlasová biometria
Jednoduché ovládanie videovrátnika

Jednoduché ovládanie videovrátnika

Chceli by ste počuť človeka na druhej strane dverí alebo mu rovno otvoriť dvere bez toho, aby ste museli vstať z gauča? Vďaka dokonale čistému zvuku bude videovrátnik zachytávať každý zvuk a v prípade, že nie ste doma, tak môžete na diaľku otvoriť dvere alebo návštevník zanechá správu a vy si ju vypočujete neskôr.

Ak ste na dovolenke nemusíte mať strach z toho, že by vás niekto chcel vykradnúť. Videovrátnik Fibaro bude neustále chrániť nie len váš dom, ale aj jeho okolie. Bez prestávky dohliada na všetko okolo seba a len jeden podozrivý pohyb stačí na to, aby vás upozornil a zavolal vám.

1.) Zobrazenie až 180° a panoramatický pohľad
Možnosť 180° kamery

Možnosť 180° kamery

Videovrátnik Fibaro bude nie len vaším strážcom, ale aj špiónom. Vďaka širokouhlému objektívu dokážete vidieť až 180° a vy tak budete mať dokonalý dohľad nad tým, čo sa deje pred domom. Navyše aj v noci jasne uvidíte, kto je pred dverami, čo zabezpečuje geniálne nočné videnie.

2.) Automatické otváranie dverí bez hľadania kľúčov

Neustále musíte myslieť na to, či ste si zobrali kľúče alebo zamkli dvere?

Aké by to bolo, keby ste kľúče vôbec nepotrebovali a nemuseli už nikdy hľadať a vyberať kľúče z tašky?

Automatické otváranie dverí

Automatické otváranie dverí

Po príchode domov vám videovrátnik Fibaro automaticky odomkne dvere, vypne zabezpečovací systém, zapne svetlá a spustí obľúbenú hudbu. Jednoducho sa udeje čokoľvek, čo si len viete predstaviť úplne automaticky.

Navyše nemusíte mať pri sebe ani smartfón na to, aby vám videovrátnik otvoril dvere. Môžete zadať PIN kód alebo povedať jednoduché heslo, ktoré si videovrátnik overí pomocou hlasovej biometrie. Nemusíte sa tak obávať absolútne ničoho, pretože váš domov bude v bezpečí a vy sa vždy dostanete tam, kde potrebujete.

Automatické otváranie dverí

Automatické otváranie dverí

Predstavte si situáciu, že nesiete ťažký nákup, vaše kľúče od domu ste si zabudli v práci a smartfón máte úplne vybitý. Jediné čo musíte spraviť je povedať vaše tajné heslo a videovrátnik Fibaro vám otvorí dvere.

No v prípade, že máte pri sebe smartfón, nemusíte ani otvoriť ústa. Prídete k vášmu domu a videovrátnik sám rozpozná váš smartfón, čo je pre neho dostačujúce k otvoreniu dverí.

3.) Diaľkové ovládanie

Pomocou smartfónu môžete taktiež na diaľku komunikovať s vašim videovrátnikom. V prípade, že si niekto z vašej rodiny zabudne kľúče, jednoducho mu otvoríte dvere na diaľku. Dokonalý strážca sa stará o celú rodinu.

Vzdialený prístup do aplikácie

Vzdialený prístup do aplikácie

Ďalšia výborná funkcia je automatické informovanie. Napríklad, keď chcete vedieť, že vaše deti sú už doma, videovrátnik Fibaro vám pošle správu úplne automaticky. Vy tak môžete pokojne pracovať na vašich povinnostiach.

4.) Maximálna odolnosť proti poveternostným podmienkam
Odolnosť videovrátnika

Odolnosť videovrátnika

Videovrátnik Fibaro je odolný na maximálnej úrovni. Či už bude extrémne teplo, silný mráz, nečistoty, prach, dážď alebo sneh, nič nenaruší váš komfort a bezpečnosť. Váš strážca vás bude neustále chrániť bez ohľadu na to, aké sú poveternostné podmienky, pretože odolá všetkému.

5.) Ochrana proti krádeži

Možno vás napadlo, že by vám ho niekto chcel ukradnúť. Aj keď vyzerá nevinne, môže sa brániť. Ak zaznamená, že ho chce niekto odmontovať, automaticky ho odfotí a ihneď vám pošle fotku. Navyše spustí alarm, ktorý odradí možného zlodeja.

Ochrana videovrátnika proti krádeži

Ochrana videovrátnika proti krádeži

Váš videovrátnik Fibaro sa svojou výbornou kamerou, veľkou pamäťou a maximálnou odolnosťou postará o komfort a bezpečnosť vášho domu. Nemusíte si tak robiť starosti s dôležitými vecami ako je bezpečnosť vašej rodiny a vášho domu. Každodenné výzvy sa tak určite zjednodušia.

Ako za 7 dní znížiť náklady na energie o 20%?

Stiahnite si ebook a zistite presný postup ako šetriť 24/7, vďaka najväčšiemu pokroku v oblasti bývania.

E-book o inteligentnom vykurovaní

E-book o inteligentnom vykurovaní

ebook

Získajte zadarmo ebook TU

18402651_10206963817173501_3813910479725233665_n

Ing. Matúš Noga

Pre viac informácií o inteligentnom systéme SMARTHOME ma kedykoľvek kontaktujte:

Mobil: +421 949 280 625

Email: noga@agon-living.sk

Eshop: www.agon-living.sk

Komentáre